eXOPOLITICS   POLAND
Billy Meier PDF Print E-mail
Article Index
Billy Meier
Cicha Rewolucja Prawdy
Geneza Życia
UFO Konferencja
Pozaziemskie Doświadczenia Billego Meiera
Billy Meier 8mm Beamship Films
Nauki Mahometa również zostały sfałszowane
Starożytne Dziedzictwo Ziemian
Prelekcja Phobol Chang, Nevada 1999 r.
Talmud Jmmanuel (audiobook)
UFO z Plejad/ And Yet They Fly (audiobook)
Wywiady z Billy Meierem
Proroctwa Henoch
Billy Meier odwiedza Jmmanuela- R. Winters
Wyrywkowe Informacje
Ziemscy Bogowie Byli Ludźmi
Light Years by: Gary Kinder
All Pages

 

Moim celem nie jest wywołanie kontrowersji, złości, bądź negatywnego nastawienia do mnie i tego tematu. Przedstawione tutaj informacje powinny zaintrygować każdego uważnego, inteligentnego człowieka, skłonić do dalszego poszukiwania w tym kierunku. Uważam, że wiedza i chęć pozyskania prawdy powinna przewyższyć dogmatyczne podejście do rzeczywistości. Nic nie narzucam  odwiedzającym tą stronę lecz  zachęcam do głębszego zastanowienia się nad tym co ludzkość osiągnęła przez 2000 lat. Jaka czeka nas przyszłość jeśli nie zmienimy naszego podejścia do fundamentalnych rzeczy, które nas wszystkich dotyczą. B.J. Witelus

" Kiedykolwiek człowiek nastawi się na odkrycie prawdy najpierw musi się uzbroić w męstwo, odwagę gdyż może znaleźć coś czego się nie spodziewa ".

" Whenever a human being sets out to find the real truth about something, he must first arm himself with great courage, because he may not find what he is expecting ".

-Jiddu Khrishnamurti [EN]

 

 

 

 

 


 

 • KIM JEST "BILLY" EDUARD ALBERT MEIER?

Człowiek ten dla wielu jest szarlatanem i oszustem, na jego temat krąży mnóstwo informacji. Jednak kim naprawdę jest Eduard Albert Meier? Czy jego kontakty z obcymi są prawdziwe? Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się temu przypadkowi. Aby mieć dostęp do najbardziej wiarygodnych i najlepszych informacji nawiązaliśmy kontakt z Michaelem Hornem, amerykańskim badaczem UFO, który od wielu lat zajmuje się badaniem przypadku Meiera. Niebawem w naszym serwisie pojawi się seria nieznanych w Polsce materiałów, których autorem jest właśnie Michael Horn.

Plejady (zwane także Kokoszki lub Siedem Sióstr) to otwarta gromada gwiazd w gwiazdozbiorze Byka, leżąca w odległości około 420 lat świetlnych od nas. Najjaśniejsza z gwiazd jest Alkione, pozostałe widoczne gołym okiem to: Maia, Atlas, Elektra, Merope, Taygete, zaś siódma - Plejone, obecnie nie jest widoczna. Układ tych siedmiu gwiazd jest stosunkowo młody, a planety tego systemu są jeszcze w fazie rozwoju. Macierzyste gwiazdy i planety Plejadan, z którymi Billy Meier utrzymuje kontakty, położone są w tym samym rejonie nieba. Jednakże jest to już inna konfiguracja czasoprzestrzeni, dodatkowe 80 lat świetlnych za Plejadami. Wokół jednej z tamtejszych gwiazd krąży 10 planet, a aż 4 z nich są zamieszkane. Ludzi mieszkających tam zwykliśmy nazywać Plejadanami, choć sami nazywają siebie Plejaranami, zgodnie ze swym systemem, który nosi nazwę Plejar.

„Billy” Eduard Albert Meier urodził się w Bulach w Szwajcarii, 3 lutego 1937 roku. Od 63 lat jest on w fizycznym i telepatycznym kontakcie z istotami pozaziemskimi, utrzymującymi, że pochodzą z systemu gwiezdnego Plejar. Działając jako przedstawiciel i rzecznik Plejadan/Plejaran z planety Erra, Eduard Meier przekazuje nam ich fascynującą, ezoteryczną naukę i wiedzę oraz pomaga im w ich monumentalnym zadaniu zawiedzenia ziemskiego rodzaju ludzkiego z powrotem na właściwą ścieżkę, z której zszedł. Kontakty Meiera zaczęły się, gdy miał 5 lat, kiedy przygotowywany był do swej życiowej misji poprzez nauki Sfatha, mężczyzny z Plejar. Asket, osoba, która jako druga skontaktowała się z Billym, kontynuowała jego nauczanie przez kolejne jedenaście lat, wiodąc go przez różne krainy na Ziemi, przekazując wiedzę o ziemskich wiarach i kulturach. 28 stycznia 1975 roku zaczął serię ponad 100 kontaktów z Semjase, kobietą Plejadanką/Plejaranką. Podczas tych kontaktów pozwolono mu sfotografować jej promienisty statek wykonujący manewry w powietrzu. Wykonał ponad 1000 najbardziej przejrzystych zdjęć UFO, jakie kiedykolwiek widziano. Sam kontakt spisany został słowo po słowie i zawiera wiele interesujących faktów o historii Ziemi, cywilizacjach, naukach i sprawach ducha. Od 1989 Billy utrzymuje średnio cztery kontakty rocznie z Ptaahem, ojcem Semjase, a do tej pory nawiązał ich wszystkich 250.

Poniższy tekst pochodzi z broszury FIGU (Freie Interessengemeinschaft für Grenz- und Geisteswissenschaften und Ufologiestudien): „The Truth about Billy Meier” /1988/.

„Billy Meier, często atakowany jest przez niedoinformowane osoby, które nie mają najmniejszego pojęcia o ogólnym kształcie jego kontaktów oraz misji, jaką mu powierzono. Wielu z atakujących nie zna go osobiście. Niedoinformowani krytycy i niegodni zaufania ludzie, którzy uważają kontakty i misje Billego za niemożliwą, zarzucają mu kłamstwa i manipulowanie ludźmi. Wynika to z faktu, iż te osoby, mówiąc ogólnie, nie posiadają dostatecznych informacji o temacie i okolicznościach i dlatego nie mogą wydać żadnego obiektywnego i kompetentnego osądu na temat misji, kontaktów czy osoby Billego. By to zrobić, trzeba zajmować się tymi sprawami przez wiele lat na poważnie, intensywnie i szczerze, aby poznać wszystkie. „Przypadek Billego Meiera” w poinformowanych kręgach jest określany jako unikalny. Nie istnieje bowiem prawdopodobnie żaden inny tak bogato udokumentowany przez zeznania świadków i materiały jak on, choć żaden ze świadków nigdy nie miał osobistego kontaktu z pozaziemianami. /Ten przywilej jest zagwarantowany jedynie dla Billego i istot, które przybywają z planety Erra w gromadzie gwiazd Plejad. Nigdy nie przeprowadzili osobistej rozmowy czy świadomej telepatii z żadną inna osobą./ Warto nadmienić, że świadkowie wyrażają zgodę na doświadczanie niesamowitych doznań, które jednak mogą mieć miejsce jedynie poprzez kontakt Billego. Ci bezpośredni świadkowie nie składają się jedynie z przyjaciół i współpracowników Billego, ale również i całkowicie niezwiązanych z nim ludzi. Na przykład widzowie biorący udział w festiwalu muzyki rockowej w 1975 niedaleko góry Bachtel /w Ettenhausen, niedaleko Wetziko, w kantonie Zürich/, byli świadkami nocnej demonstracji promienistego statku Plejadan. Członkowie grupy Billego, która powstała przed 1975 rokiem, musieli przyznać, że mieli kilka paranormalnych doświadczeń dotyczących UFO i obcych istot. Billy nie opierał się kontaktom z pozaziemianami. Wręcz przeciwnie, był nawet poszukiwany przez Plejadan z racji starożytnej misji sprzed tysiącleci. Co więcej, okazało się, że Billy nie zgodził się na kontakty z racji zysków finansowych, rozgłosu czy sławy czego dowodem jest np. styl prowadzonego przez niego życia. Kontakt z Plejadanami nie ma również miejsca dla jego własnej przyjemności, ponieważ, poza wszystkimi tymi wydarzeniami, zarysowuje się ogromna misja, w której bierze udział wiele osób. W związku z tą misją powstały teksty, częściowo podane przez Plejadan lub nawet istoty znajdujące się na wyższym jeszcze poziomie duchowego rozwoju. Niektóre z nich zostały napisane przez samego Billego na prośbę Plejadan. Okazuje się, iż duża część tych osób, które próbują dyskryminować Billego i kwestionują wszystko co mówi, jest często zazdrosnymi pseudonaukowcami, sekciarzami, fanatykami i schizofrenikami lub po prostu oszczercami, pragnącymi zdusić prawdę , robią to używając wszystkich dostępnych metod, nawet, jeśli trzeba będzie iść po trupach, rujnując i niszcząc reputację innego człowieka.”


 • Pozaziemskie istoty ludzkie / Human ETs

Plejaren (nasz wszechświat / our universe) Timars (wszechświat DAL / DAL universe)


 • Hasenbol- Langenberg.


 • Billy Meier wyjaśnia.... [PL]

 

 • Billy Meier wyjaśnia japońskiemu badaczowi UFO, w jakich okolicznościach zrobił swoje trzy słynne zdjęcia, które były poddane badaniom przez wielu profesionalnych sceptyków. Każda próba podważenia autentyczności skończyła się fiaskiem. Proszę odwiedzić stronę, kliknij tutaj.

 


 • Asteroida Apophis

Rosjanie chcą zepchnąć niebezpieczną asteroidę.

Czy naukowcy w końcu zaczęli słuchać Billy Meiera?

 

 • Uwaga!, zderzenie asteroidy Apophis z Ziemią, przewidywane w 2036 rok. [PL]

 • Ice man. Proof by Billy Meier. [PL]

 • Billly Meier and Ptaah Talking About 2012. Part:1. [PL]
 • Billy Meier and Ptaah Talking About 2012. Part:2. [PL]

* This is an unofficial translation, courtesy of eXOPOLITICS POLAND, only. It may contain errors.
 • Important excerpts from the 476th contact conversation of February 3, 2009. (text [EN])

 


 • Population time bomb / Populacyjna bomba zegarowa. [PL]

 

*This is an unofficial translation, courtesy of eXOPOLITICS POLAND, only. It may contain errors. (FIGU publication).

 

 • What the future brings for the Earth humans in regard to the climatic catastrophe and environmental destruction. (w tłumaczeniu na język polski)Source:

 

 


World Population.

 • Dr. Michio Kaku says overpopulation causes sinkholes. <link>

 

 

 

  • Meditation Timer
[EN]


 

Links • Jesus in India.
 • ( please be advised that link to this website is often obstructed, if some religious website is being opened when you click on it, please go to www.jesus-in-india-the-movie.com )

 

 

 

 • The Billy Meier UFO Contact with Michael Horn.


Show#:2,3,4,5,6,7,8 

Copyright © eXOPOLITICS POLAND - All Rights Reserved